Brandeis Jan (Týniště nad Orlicí 1818 - 1872 Praha)
Podobizna muže, nesignováno, akvarel a běloha/papír, ovál 27 x 20,5 cm, sklo, poškozené původní kožené pouzdro (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |