Kalvoda Alois (Šlapanice 1875 - 1934 Běhařov)
Lesní potok, signováno vpravo dole Al. Kalvoda, olej/překližka, 29,5 x 20 cm, poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |