Nejedlý Otakar (Roudnice nad Labem 1883 - 1957 Praha)
Krajina ze Středomoří, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý, olej/plátno, 60 x 120 cm (nepůvodní napínací rám), rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 180.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 120.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |