Čís. položky 193-016025/0021

Maler 19. Jhdt.

"Bachlandschaft mit Häusern und figuraler Staffage", Öl auf Leinwand, Rahmen um 1870, 41 x 57 cm, doubliert, restauriert, krakeliert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Maler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Předaukční výstava: online