Čís. položky 145-045202/0002

Diamant Sternsaphir Ring

Diamant Sternsaphir Ring - Exkluzivní šperky

Weißgold 585, Altschliffdiamanten und Diamantrauten zus. ca. 1,50 ct, Sternsaphir ca. 7 ct, 6,1 g, RW 55, Arbeit erstes Drittel 19 Jh., Etuiøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

08.06.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Diamant Sternsaphir Ring

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 08.06.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.05. - 07.06.2018