Svatá Rodina s anděly
kvaš/pergamen, střední Evropa, konec 18. století, 13,5 x 10 cm, dobový zlacený rámeček, lehce poškozená malba (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
26.05.2018 - 15:00
CZK 7.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Svatá Rodina s anděly
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |