Čís. položky 591

Empírové stolní hodiny

dřevo, obdélná, profilovaná základna, zrcadlový výklenek se čtyřmi alabastrovými sloupky a dvěma polosloupky, které nesou římsu s válcovou schránkou, po stranách zlacené řezby, na vrchu zlacený řezaný orel, stroj kotvový s pérovým pohonem, čtvrťovým bitím na spirály a datumářem, ciferník smaltovaný s gilošovaným mezikružím, Čechy, 1. čtvrtina 19. století, výška 63 cm, lehce poškozený orel a alabastrové sloupky, bez záruky chodu (Zí)

26.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-

Empírové stolní hodiny

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018