Empírové stolní hodiny
dřevo, obdélná, profilovaná základna, zrcadlový výklenek se čtyřmi alabastrovými sloupky a dvěma polosloupky, které nesou římsu s válcovou schránkou, po stranách zlacené řezby, na vrchu zlacený řezaný orel, stroj kotvový s pérovým pohonem, čtvrťovým bitím na spirály a datumářem, ciferník smaltovaný s gilošovaným mezikružím, Čechy, 1. čtvrtina 19. století, výška 63 cm, lehce poškozený orel a alabastrové sloupky, bez záruky chodu (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Empírové stolní hodiny
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |