Karl Strnad- Goldammer *
(Wien 1950 geb.) "Stephansdom", signiert Goldammer, mit E. A. beschriftet Farblithografie, 81 x 59 cm, gerahmt, verglast, Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.06.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Karl Strnad- Goldammer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 13.06.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 13.06.2018 |