Hans Knoll
(Wien um 1900) "Alt Linz", handsigniert Hans Knoll, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 28,5 x 23 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
02.07.2018 - 16:43
- Vyvolávací cena:
Hans Knoll
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.07.2018 - 16:43 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 18.06. - 27.06.2018 |