Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035917/0036

10 Grafiken:

Ferdinand Andri (1871- 1956) Schnitterin - 1900 Oskar Laske (1874-1951) Heilige Barbara schützt unsere Artillerie, Litho Julius Zimpel (1896-1925) Bajazzo, Holzschnitt 53/100 Carry Hauser (1895-1985) Knabe mit Lamm 1950 Ernst Moritz Geyger (1861-1941) Schlange mit Kröte - 1900 Richard Teschner, Charles Shannon (1863-1937) Kind und Hahn Alfred Kubin, Otto Friedrich und William Wauer einige mit geringen Lagerschäden, ungerahmt, teilweise in der Platte bzw. von Hand signiert, Blattformate ca. 25 x 23,5 cm bis ca. 43,5 x 33,5 cm

Provenienz: aus Sammlung Pabst

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

21.06.2018 - 16:03

Vyvolávací cena:

10 Grafiken:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 21.06.2018 - 16:03
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.06. - 21.06.2018