Čís. položky 110-021173/0063

Pilgerstab

Pilgerstab - Umění a starožitnosti

Hartholz, reich beschnitzter fernöstlicher Dekor, gebeizt Höhe ca. 168 cm. 20. Jh. Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

25.06.2018 - 11:08

Dosažená cena: **
EUR 85,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Pilgerstab

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2018 - 11:08
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 14.06. - 25.06.2018