Sessel
sogen. Neorokoko, 2. Hälfte 19Jh., Nußholzausführung mit ergänter Tapezierung, Alterspuren
25.06.2018 - 12:51
- Dosažená cena: **
-
EUR 120,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 100,-
Sessel
sogen. Neorokoko, 2. Hälfte 19Jh., Nußholzausführung mit ergänter Tapezierung, Alterspuren
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at +43 1 604 13 71 12 |
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 25.06.2018 - 12:51 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.06. - 25.06.2018 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Dienstglas, Carl Zeiss Jena - blc, Mod.: Wehrmachtsdienstglas 10 x 50,
- .gestempelt - Österr. Nr. 7 Type Ib ockergelb (sogen. "GELBER MERKUR"),
- Poststück - Österr. Monarchie 1918 - Rekommandierter
- ** - Österr. Porto Nr. 46U - laut aktuellem Fotoattest Soecknick ist die Marke "postfrisch: echt und einwandfrei",
- Eduard Peithner von Lichtenfels