Čís. položky 195-036209/0037

Othmar Eder *

(Kufstein 1955 geb.) Hügellandschaft, signiert und datiert unten rechts: O. EDER (19)84, Bleistift/Aquarell auf Papier, Darstellungsgröße ca. 58 x 82 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner

richard.krautgartner@dorotheum.at

28.06.2018 - 16:31

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Othmar Eder *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.06.2018 - 16:31
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2018