F. Stoitzner *
(um 1920) "2 Blumenstilleben", signiert F. Stoitzner, Öl auf Karton, je 23,5 x 17,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
F. Stoitzner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.01. - 05.02.2014 |