Čís. položky 7000

Altschliffdiamantring zus. ca. 0,15 ct

Altschliffdiamantring zus. ca. 0,15 ct - Um?ní, starožitnosti, šperky

Platin 950, Saphire, Ziergravur, RW 52, 2,7 g, 1 Stein fehlt, Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt.

Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

06.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 06.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.01. - 06.02.2014