Čís. položky 7000 #

Günter SCHUHBÖCK*

Günter SCHUHBÖCK* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(München 1937 - 2002 Aichbichl b. Altötting) "Altes Gehöft" links unten signiert und datiert: G. Schuhböck (19)93, Tempera auf Papier, ca. 32 x 30 cm, gerahmt, verglast

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

13.06.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Günter SCHUHBÖCK*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 13.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.06. - 13.06.2013