Čís. položky 7903

Österreich, um 1850

Österreich, um 1850 - Starožitnosti, Obrazy

Bildnis einer Dame mit blauem Schal, bezeichnet "Joh. Ender", Aquarell auf Papier, 28 x 23 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

10.06.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Österreich, um 1850

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 10.06.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.06. - 10.06.2013