Figur "Alt Wien"-Dame im Biedermeierkleid,
Entwurf Rudolf Podany, Ausf. Fa. Keramos, Wien, Steingut, farbig staffiert, Höhe 39 cm, Modellnr. 112 1, Stempelmarke, minimal best.
Expert: Regina Herbst
13.05.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 255,-
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Expert: Regina Herbst
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 13.05.2013 - 15:00 |
Prohlídka: | 10.05. - 13.05.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)