Brillantdamenring zus. ca. 0,70 ct
Weißgold 750, französische Amtspunze, RW 49, 3,3 g, 1 Brillant ausgeschartetøg3
10.04.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.04.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.04. - 10.04.2013 |