Čís. položky 9999

Altschliffbrillant-Anhänger ca. 1,40 ct

Altschliffbrillant-Anhänger ca. 1,40 ct - Um?ní, starožitnosti, šperky

unedles Metall, 1. Hälfte 20. Jh., 2,1 g

Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer

17.04.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 17.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.04. - 17.04.2013