Brillantdamenring
Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 1,40 ct, umrandet von 24 Brillanten, ca. 0,50 ct, 8,8 g, RW 54 øG8
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
17.04.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Brillantdamenring
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.04.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.04. - 17.04.2013 |