Čís. položky 82

Stöpselflasche

Stöpselflasche - Um?ní, starožitnosti, šperky

aus Niederländischer Keramik, farbig bemalt, glasiert, beschriftet: "Nederland in Oorlog 1940", Höhe 25 cm, am Boden gemarkt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

29.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Stöpselflasche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 29.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 12.04. - 26.04.2013