Čís. položky 7903

Jacques Sternfeld

Jacques Sternfeld - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1874-1934) Nach der Arbeit, signiert, datiert J Sternfeld 1909, Öl auf Leinwand, 47 x 60 cm, gerahmt,(W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

15.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Jacques Sternfeld

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 15.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.04. - 15.04.2013