Čís. položky 7904

Friedrich Albin Koko-Mika-

letzky * (1889-1981) Umkreis Meeresbrandung, rückseitig alte Bezeichnung, Widersee auf Sylt, Öl auf Leinwand, 60 x 89 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

18.03.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Friedrich Albin Koko-Mika-

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 18.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.03. - 18.03.2013