Oskar Laske *
(Chernivtsi 1874-1951 Vienna) "Würmla", Lower Austrian district Tulln, entitled, signed O. Laske, watercolour, gouache on paper, passe-partout section 32 x 41.5 cm, framed, (K)
Provenance: Private collection, USA
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
26.03.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 4.413,-
EUR 2.800,- do EUR 3.800,-
Oskar Laske *
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
Aukce: | Moderní tisky, Sou?asné um?ní |
Datum: | 26.03.2013 - 14:00 |
Prohlídka: | 19.03. - 26.03.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 20.000,- do EUR 40.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: