Čís. položky 9999

Rumänische Ikone

um 1800, "Heiliger Nikolaus", Temperamalerei auf Holz, ca. 24 x 18 cm, beschädigt, Farbfehlstellen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.02.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Rumänische Ikone

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 20.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.02. - 20.02.2013