Čís. položky 7000

Josef FELSINGER *

(Wien 1908 - 1972 Salzburg) "Tiroler Bergdorf" unten links signiert: J. Felsinger, Öl auf Leinwand, ca. 40 x 50 cm, Rahmen beschädigt SW 500-700

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.02.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Josef FELSINGER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.02. - 07.02.2013