Krippenfiguren
aus Holz, geschnitzt, bemalt, Marke LEPI Peter Staffler, best. aus: Krippe mit Jesuknaben, Maria, Josef, 3 Hl. Könige, 3 Hirten, 3 Schafe, 1 Kuh, Höhen 4 - 12,5 cm, 20. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
12.09.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Krippenfiguren
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.09.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 05.09. - 12.09.2012 |