Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Pompeji

Pompeji - Um?ní, starožitnosti, šperky

20. Jh. 4 Blätter "Wandzeichnungen aus dem Museum Neapel", rechts unten signiert Pompeji, tlw. nummeriert, Mischtechniken auf schwarzem Papier kaschiert, ca. 15 x 19,5 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Pompeji

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 26.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 17.09. - 26.09.2012