Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Theodor Freiherr v. Ehrmanns

Theodor Freiherr v. Ehrmanns - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1846-1923) Partie in den Bergen, signiert Th. Ehrmanns, Öl auf Leinwand,73,5 x 100 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Theodor Freiherr v. Ehrmanns

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 18.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.09. - 18.09.2012