Čís. položky 7003

Künstler Ende 20. Jh. ohne Titel,

Offsetdruck, undeutlich bezeichnet 60 x 40 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

05.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 25.08. - 05.09.2012