Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Richard MATOUSCHEK *

Richard MATOUSCHEK * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1920 - 1976) "Rückenakt" unten rechts monogrammiert und datiert: RM (19)67, Aquarell auf Papier/ Presskarton, ca. 37,5 x 27,5 cm, verglaster Kastenrahmen beschädigt, Glas mit Klebestreifen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

02.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Richard MATOUSCHEK *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 02.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.07. - 02.08.2012