Čís. položky 7909

Sebastian Wegmayr

(Wien 1776-1857) "Frittelaria imperialis", verso betitelt und von fremder Hand bezeichnet "Wegmaier", Aquarell auf Papier, 30 x 20 cm, Passep., o. R., (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Sebastian Wegmayr

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.08. - 28.08.2012