Adolf Kaufmann
(Troppau 1848-1916 Wien) Ernte, signiert A. KAufmann, Öl auf Holz,23, 5 x 31,5 cm, o. R., (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
08.08.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 563,-
- Vyvolávací cena:
Adolf Kaufmann
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 08.08.2012 - 15:00 |
Prohlídka: | 03.08. - 08.08.2012 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: