Čís. položky 7904

Franz Wiesenthal

(Kis-Tapoksany 1856-1938 Wien) Tempellandschaft, signiert Franz Wiesenthal, Öl auf Leinwand, 58,5 x 79 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

08.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Franz Wiesenthal

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.08. - 08.08.2012