Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Otto Nowak *

Otto Nowak * - Letní aukce

(Wien 1874-1945 Senftenberg bei Krems) Hausflur in Salzburg, betitelt, signiert und datiert Otto Nowak, Salzburg 1923, Aquarell auf Papier, 31 x 22 cm, gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Otto Nowak *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 25.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.07. - 25.07.2012