Hanns Hübl *
(Villach 1898-1967 Graz) "Fischer", Öl auf Leinwand, revers auf Etikett betitelt und signiert, 100 x 80 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.07.2018 - 17:08
- Vyvolávací cena:
Hanns Hübl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 11.07.2018 - 17:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |