Stropní světlo
mosaz, šestiboká základna, na šesti řetězech šestiboké tělo s prosklenými boky a spodní částí, sklo čiré, fazetované, Čechy nebo Rakousko, 1. čtvrtina 20. století, výška 51 cm, průměr 47 cm, novodobě restaurováno a elektrifikováno (Zí)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Stropní světlo
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |