Schneiderka Alois (Valašské Meziříčí 1896 - 1958 Velké Karlovice)
Čartak na podzim, signováno vpravo dole Al. Schneiderka, pastel/papír, 31 x 54 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |