Čís. položky 195-035770/0006

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti a šperky

(19. Jahrhundert) Italienische Landschaft mit Personenstaffage am Fluss, Öl auf Leinwand, ca. 18 x 23,5 cm, gerahmt, beschädigt Ruf 200

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

19.07.2018 - 16:36

Vyvolávací cena:

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.07.2018 - 16:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.07. - 19.07.2018