Čís. položky 94

Sedláček Vojtěch (Libčany 1892 - 1973 Praha)

U statku, signováno na zadní straně V. Sedláček, olej/plátno, 43 x 55 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

23.09.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 60.000,-
Odhadní cena:
CZK 36.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2017