Dussek Eduard Adrian (1871 - 1930)
Sedící dívky, signováno vpravo dole Ed. Adrian Dussek, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 33 x 41 cm, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |