Naske František Xaver (Praha 1884 - 1959 Praha)
Sedící dívka, signováno a datováno vpravo dole F. X. Naske 1927, olej/plátno, 49,5 x 42,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Kremnitz GOLD
- 3 Öllampen, Ende 19./Anfang 20. Jh.,
- Hermann Nitsch *