Dina Larot *
(Wien 1942 geb.) Kniendes Mädchen, Lithographie in Farbe, signiert Dina Larot 1999, Nr. 32/50 75 x 54 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.08.2018 - 11:17
- Vyvolávací cena:
Dina Larot *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.08.2018 - 11:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.07. - 06.08.2018 |