Čís. položky 195-036759/0014

Ingwer Paulsen

Ingwer Paulsen - Umění, starožitnosti a šperky

Venedig mit Dogenpalast und Markusplatz, signiert unten rechts, Radierung, Auflagenr. 81/200, ca. 23 x 26 cm, Blatt ca. 31 x 38 cm, gebräunt, Lichtrand, verglast, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

16.08.2018 - 16:25

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Ingwer Paulsen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.08.2018 - 16:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2018