Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022614/0001

W. Steinbach

(Holland Anfang 20. Jh.) "Blumenmarkt in einem holländischen Hafen", rechts unten signiert W Steinbach, Öl auf Leinwand, ca. 25 x 37 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.08.2018 - 16:25

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

W. Steinbach

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 21.08.2018 - 16:25
Místo konání aukce: Linz