Čís. položky 145-045723/0008

Armreif, Brosche, Ring, Anhänger

Armreif, Brosche, Ring, Anhänger - Exkluzivní šperky

Gold Rosegold 585, tlw. emailliert, Koralle, RW 51, Steckschließe, tlw. österr. Amtspunze 1872-1922, 12,1 g, Gebrauchsspurenøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

23.08.2018 - 16:08

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 23.08.2018 - 16:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 22.08.2018