Čís. položky 278

Konvolut 7 grafických listů

Konvolut 7 listů; Fiala Václav (Praha 1891 - 1968 Svitavy), Staronová synagoga, signováno tužkou V. Fiala, číslováno tužkou 1/100, barevná litografie/papír, 16,5 x 18 cm, zahnědlý papír; Židovský hřbitov v Praze, signováno tužkou V. Fiala, číslováno tužkou 92/100, barevná litografie/papír, 16,5 x 18 cm, zahnědlý papír; ; Židovský hřbitov v Praze, signováno tužkou V. Fiala, číslováno tužkou 82/100, barevná litografie/papír, 16,5 x 18 cm, zahnědlý papír; Korunová Věra (Zvole 1921), Staronová synagoga, signováno tužkou V. Korunová, číslováno a popsáno tužkou 36/200 Synagoga, litografie/papír, 21 x 28 cm; Nčeznámý autor 2. pol. 20. století, Hudebníci, nesignováno, tuš a akvarel/papír, 32,5 x 23 cm; Sukdolák Pavel (Humpolec 1925), Bez názvu, signováno tužkou Pavel Sukdolák, suchá jehla/papír, 23 x 14 cm; Bez názvu, signováno a číslováno tužkou Pavel Sukdolák 9/90, akvatinta s monotypem/papír, 17,5 x 15,5 cm (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 4.500,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Konvolut 7 grafických listů

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018