Čís. položky 194

Váchal Josef (Milavče 1884 - 1969 Studeňany)

Dva grafické listy; Postyla kacířská - titulní list, barevný dřevoryt/papír, formát listu 31 x 31 cm, nepravidelné, lehce poškozené okraje; Pohádky o čertech - patitul, signováno a datováno dole uprostřed J. Váchal 44, barevný dřevoryt/papír, 23,5 x 15 cm, lehce poškozeno (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
Odhadní cena:
CZK 4.500,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018