Váchal Josef (Milavče 1884 - 1969 Studeňany)
Dva grafické listy; Postyla kacířská - titulní list, barevný dřevoryt/papír, formát listu 31 x 31 cm, nepravidelné, lehce poškozené okraje; Pohádky o čertech - patitul, signováno a datováno dole uprostřed J. Váchal 44, barevný dřevoryt/papír, 23,5 x 15 cm, lehce poškozeno (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |