Čís. položky 320-132602/0001

Brillantring

Brillantring - Klenoty a náramkové

Gold Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,50 ct, Smaragde, Saphire, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 59, 16,3 g, Smragde mit starken OberflächenmerkmalenøG16

Expert: Timea Both Timea Both
01/332 71 78

brigittenau@dorotheum.at

03.10.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Brillantring

Expert: Timea Both Timea Both
01/332 71 78

brigittenau@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.10.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 14.09. - 02.10.2018